Yukarı Çık

TUİK verilerine göre; kitap okumak Türk insanının ihtiyaç listesinde 235. sırada ve kitap okumaya ayırdığımız süre günde ortalama sadece 1 dakika. .

NAP Fuarcılık olarak amacımız Türkiye'deki bu istatistikleri değiştirip, çok sayıda kişiye kitap okuma alışkanlığı kazandırmak. Bunun için her yıl Türkiye'nin çeşitli illerinde kitap fuarları düzenleyerek yüzbinlerce kişiyi ağırlayacağız.

Bu iddia ile 2017’de ilkini düzenlediğimiz Isparta Kitap Fuarı’na gelen 243.859 kişi ziyaret ederek bizleri gururlandırmıştır.

Fuara katılan yazarlarımız;

İlker Başbuğ,Adnan Özyalçıner, Ahmet Şafak, Ali Türkşen, Ataol Behramoğlu, Ayşe Kulin, Banu Avar, Bilal Sami Gökdemir, Canan Tan, Çerkez Karadağ, Emre Gül, Engin Alan, Enver Aysever, Erdal Erdin, Ergun Poyraz, Erol Büyükmeriç, Filiz Puluç, Hanefi Avcı, Hasan Ali Toptaş, Hidayet Karakuş, Işık Öğütçü, İlber Oltaylı, Kahraman Tazeoğlu, Kemal İnci, Koray Yersüren, Mavisel Yenel, Mehmet Ali Bulut, Mehmet Kemal Erdoğan, Murat Tavlı, Mustafa Balbay, Mustafa Önsel, Nihat Genç, Nihat Hatipoğlu, Orhan Gökdemir, Prof Dr Adem Çaylak, Saygı Öztürk, Sevil Atasoy, Sinan Akyüz, Sinan Meydan, Volkan Sönmez, Vural Savaş, Yusuf Piliç, Zeynep Sey.

NAP FUARCILIK
NAP GROUP